Kerkibo heeft zich aangesloten bij Wecycle als inzamelpunt voor kleine elektrische apparaten en tuingereedschappen. Door te recyclen wordt de afvalberg kleiner en worden materialen teruggewonnen en hergebruikt. Wij vragen u in huis rond te kijken of u nog dergelijke kleine, kapotte apparaten heeft. Ze moeten in een boodschappentas passen en mogen niet gevaarlijk zijn. U kunt ze deponeren in onze groene inzamelbakken in het chalet. Voor elk ingeleverd apparaat krijgt Kerkibo 1 punt. De gespaarde punten kunnen wij inwisselen voor benodigd (spel)materiaal of apparatuur. Zeer welkom in deze tijd van bezuinigingen! Zo helpt u tevens bijdragen aan de instandhouding van een waardevolle plek in onze wijk. Voor meer informatie zie www.wecycle.nl

Bezoekadres

Bisschop Bekkerslaan 202a, Tilburg; ingang onder Drömof-flat.

Kerkibo is ook bereikbaar via de Goirkestraat (Norbertijnerpoort).

 

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag: 9:00 tot 17:00

Zaterdag, zondag: 13:00 tot 17:00

Geen avondopenstelling

 

Voedertijden

Werkdagen 9:30 uur

Weekend 13:00 uur

Kinderen mogen desgevraagd de beheerder een handje helpen.

 

Coördinator

Anne Jansen-Harinck Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

Volgende activiteit

Geen weer te geven evenementen